سازنده مخازن استیل ( صنایع غذایی ، دارویی ، شیمیایی )

folder_openدسته‌بندی نشده
commentبدون دیدگاه
مخزن استیل سه جدار پروسس

سازنده مخازن استیل در اصفهان

در صنایع غذایی و دارویی به دلیل رعایت بهداشت و در صنعت شیمیایی به دلیل وجود مواد اسیدی همواره نیاز به مخازنی برای نگهداری و ذخیره سازی می باشد که بتواند عملکرد عالی را از خود نشان بدهند. مخازن استیل بهربن گزینه و انتخاب هستند زیرا از کیفیت بالایی برخوردار می باشند، کاملا بهداشتی و مقاوم در برابر مواد اسیدی هستند. شرکت نیما صنعت اسپادانا، سازنده مخازن استیل در اصفهان که در زمینه تولید مخازن استیل صنایع غذایی، دارویی و شیمیایی فعالیت می کند همواره از بهترین و با کیفیت ترین مواد خام مصرفی و کمک پیشرفته ترین دستگاه ها برای ساخت مخازن استفاده می کند و از همه مهمتر آنها را در محیطی بهداشتی تولید می کنند تا با کیفیت و کاملا استریل و تمیز باشند و بتوانند نیاز صنایع غذایی و دارو سازی را تامین نمایند. این سازنده بسیار با سابقه و معتبر می باشد و اصولا به صورت شبانه روزی فعالیت می کند تا بتواند همیشه آماده خدمت رسانی باشد و تولیدات خود را هم به سطح انبوه برساند.

شرکت نیما صنعت اسپادانا، سازنده مخازن استیل در اصفهان، آنها را در ابعاد و اندازه های متعدد و با اشکال مختلفی تولید می نمایند تا هر مصرف کننده بتواند متناسب با نیاز خود آنها را انتخاب کرده و تهیه نماید. این سازنده بزرگ و با سابقه روزانه تعداد زیادی از این مخازن را تولید می نماید تا به راحتی نیاز بازار ها پوشش داده شود و در نتیجه با تولید انبوه می توان نیاز بازار های خارجی را هم تامین نمود. ساخت و تولید مخازن استیل نیاز به تجهیزات و دستگاه های مناسب دارد تا بتوانند آنها را به اشکال مختلف و با مقاومت و کیفیت بالا تولید نمایند و آنها را برای نگهداری و تولید محصولات غذایی و دارویی و حتی شیمیایی که بسیار خورنده هستند وارد بازار ها کنند، بدانید که این مخازن دارای ورقه ای محافظ هستند که این ورقه ها از پوسیدگی و زنگ زدگی و همچنین خوردگی مخازن جلوگیری می کنند.

مخزن استیل سه جدار پروسس
مخزن استیل سه جدار پروسس

انواع مخازن استیل  صنایع غذایی، دارویی و شیمیایی

مخازن استیل بهترین گزینه و انتخاب برای نگهداری و تولید مواد غذایی و دارویی و شیمیایی به شمار می روند، این مخازن از نظر کیفیت و کارایی فوق‌العاده هستند و می توانند به خوبی نیاز مصرف کنندگان را پوشش بدهند، لازم به ذکر است که این مخازن انواع مختلفی دارند و هر کدام در زمینه ای کاربرد دارند، از انواع این مخازن استیل مخصوص صنایع غذایی، دارویی و شیمیایی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مخازن نگهدارنده (سیلو)
 • مخازن دوجدار(سرمایشی و گرمایشی )
 • مخازن سه جداره پروسس
 • مخازن حمل و نقل ( صنایع غذایی و شیمیایی)
 • مخازن پروسس نیم درب
 • مخازن مکعبی
 • مخازن مخروطی
مخزن دو جدار
مخزن دو جدار
مخزن سه جدار پروسس
مخزن دوجدار
مخزن دوجدار

البته ناگفته نماند که این مخازن متناسب با نیاز مشتریان و با اشکال دیگر هم تولید می شوند، این مخازن جنس های مختلفی هم دارند که این گزینه باعث شده تا هر کدام در صنعتی کاربرد داشته باشند، از نظر جنس می توان آنها را دسته بندی نمود و به موارد زیر اشاره کرد:

 1. مخازن  304 استنلس استیل( مرتبط با محصولات صنایع غذایی)

   

 2. مخازن 316 استنلس استیل(مخصوص محصولات شیمیایی و دارویی )

   

 3. مخازن نسوز (از ورق های نسوز مخصوص کوره های صنعتی )

نمونه های تک جداره اصولا به صورت افقی و عمودی تولید می شوند و نصب و کارایی عالی هم دارند، نمونه های دو و سه جداره همواره دارای لایه عایق هستند که در برابر شرایط و عوامل محیطی از مواد موجود در مخزن محافظت می نمایند. لازم به ذکر است که با وجود انواع مختلف مخزن استیل در بازار ها همواره می توان متناسب با نیاز خود بهترین و با کیفیت ترین نمونه را انتخاب کرد و تهیه نمود. با شناخت انواع مخزن استیل و کاربرد هر نمونه مسلما می توان نمونه ای را تهیه کرد که بتواند عملکرد عالی داشته باشد و طبق موادی که شما تولید می نمایید به شما کارایی بدهد.

تولید و فروش مخازن استیل استنلس در اصفهان

اهمیت وجود مخازن استیل همواره در تولید محصولات غذایی، دارویی و شیمیایی باعث شده تا روز به روز به تعداد مصرف کنندگان آنها به خصوص در شهر اصفهان افزوده شود، لازم به ذکر است که خرید این مخازن در اصفهان به صورت عمده انجام می شود که مزیت های فراوانی را به همراه دارد، بدانید که خرید این مخازن با تعداد بالا کمک می کند تا شرکت های تولید کننده بتوانند نیاز خود را به خوبی پوشش بدهند، البته ناگفته نماند که خرید این مخازن را در اصفهان شما می توانید با دو روش مستقیم و آنلاین انجام بدهید، این دو روش بسیار ویژه و منحصر به فرد هستند و مزیت های فراوانی را هم به همراه خود دارند، با خرید عمده مخازن می توان آنها را با قیمت های مقرون و به صرفه تری تهیه کرد و در نتیجه خریدی مطمئن و اقتصادی را تجربه نمود.

مخزن سیلو

لازم به ذکر است که خرید این مخازن به روش مستقیم یعنی شما از تولیدی بدون واسطه و دلالی خرید می کنید و در نتیجه بهترین و با کیفیت ترین مخزن متناسب با نیاز شما و با بهترین و به صرفه ترین قیمت در اختیار شما قرار می گیرد و می توانید با اطمینان کامل هم از آنها استفاده کنید بدون این که دچار افت کیفیت شوند، خرید آنلاین یعنی شما به این سایت در هر زمان و مکانی که هستید تنها با چند کلیک ساده مراجعه کنید و سپس با مشاهده نمونه ها و بررسی آنها بهترین نمونه را انتخاب کرد و پس از ثبت سفارش و گذراندن پروسه پرداخت مخازن را در کوتاه ترین زمان ممکن درب محل تحویل گرفت و پس از نصب به راحتی مورد استفاده قرار داد و هم از محصولات تولیدی نگهداری کرد و هم در آنها محصولات غذایی، دارویی و شیمیایی را تولید نمود. افزایش میزان خرید مخازن استیل صنایع غذایی، دارویی و شیمیایی در اصفهان باعث شده تا تولیدات این محصول هم در بازار ها به سطح انبوه برسد و نیاز بازار ها بهتر تامین گردد.

خرید مخازن استیل  در اصفهان

تولید کنندگان متعددی در کشور وجود دارد که در زمینه ساخت انواع مخازن استیل فعالیت می کنند، در میان آنها این سازنده سابقه و قدمت بیشتری دارد و اساسا در اصفهان به صورت حرفه ای فعالیت می کند تا بتواند بهترین و با کیفیت ترین مخازن را تولید نمایند که کارایی عالی هم دارند، باید بگوییم که این مرکز معتبر بهترین سازنده مخازن استیل صنایع غذایی و دارویی و شیمیایی در اصفهان به شمار می رود و همواره با فعالیت شبانه روزی و با استفاده از بهترین و با کیفیت ترین مواد خام مصرفی توانسته است اعتبار زیادی را به دست بیاورد. بهترین سازنده توانایی دارد تا مخازنی را تولید کند که دارای لایه محافظ هستند و می توانند در برابر خوردگی و پوسیدگی و زنگ زدگی مقاومت داشته باشند و بتوان در آنها انواع مواد شیمیایی را هم تولید و نگهداری کرد.

مخزن سیلو
مخزن سیلو

این سازنده بزرگ مخازن را در ابعاد و اندازه های مختلف تولید می نماید زیرا هر نمونه هم برای نگهداری محصولی کاربرد دارد و هم می توان آنها را در فضایی مشخص به خوبی قرار داد بدون این که دچار حرکت شوند، لازم به ذکر است که این سازنده همواره برندی هم دارد که با کمک آن در بازار ها خود را معرفی می کند، در اصفهان هم می توان این برند را به راحتی مشاهده کرد و انتخاب نمود و برای نگهداری از محصولات خود از آنها استفاد کرد، این مخازن تولید شده حتی برای نگهداری آب هم بر روی پشت بام ها کاربرد دارد و آب در آن ها هیچ گونه تغییری نخواهد کرد. سازنده بهترین مخازن با تولید مخازنی با کیفیت بالا و مقاومت زیاد توانسته نیاز بازارها را به خوبی تامین نماید و مشتریان را بیشتر راغب به خرید مخازن نمایند.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست